BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, İstanbul Boğazı’nı yüzerek geçti. Bayraktar, o anları sosyal medya hesabından paylaştı. Bayraktar, paylaşımında “Geçen hafta yarıda bıraktığımız yüzme maratonumuzu, yelken yarışlarını fırsat bilerek bu hafta tamamladık. 60’larında dahi Boğaz’ı yüzerek geçen babam Özdemir Bayraktar’ı da rahmetle yâd ettik” ifadelerine yer verdi.
Related Posts
Fenerbahçe’de Fatih Karagümrük hazırlıkları devam etti!
Fenerbahçe, Trendyol Süper Lig’in 13’üncü haftasında Fatih Karagümrük’le oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.
Kız kaçırma meselesi kanlı bitti: 1 ölü, 2 yaralı
Gaziantep’te iddiaya göre kız kaçırma meselesi nedeniyle aralarında husumet bulunan 2 aile arasında gece saatlerinde silahlı kavga çıktı. Çıkan kavgada 1 kişi öldü, 2 kişi silahla yaralandı.
Yeni Festival Alarmı: Garage Sale Sunday 20 Ağustos’ta KüçükÇiftlik Bahçe’de!
Eminiz ki doğayı koruma adına yapılabilecekleri biliyorsun ve bir çoğunu uyguluyorsun. Daha fazlasını yapmak adına sürdürülebilir bir yaşamı hedefliyorsan, sürdürülebilirliğin en şık hali olan ikinci el kıyafetlere karşı da farkındalığın vardır. Peki …