Acer’den oyunculara özel: Predator XB323QU M3 monitor

Acer, oyuncuların yüksek çözünürlük ve hızlı tepki sürelerine olan taleplerini karşılamak üzere tasarlanmış yeni bir oyun monitörü olan Predator XB323QU M3’ü Çin pazarına sundu. 1999 yuan (yaklaşık 278$) fiyat etiketiyle JD.com üzerinden satışa çıkarılan bu monitör, 31.5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. 2K (2560 x 1440) çözünürlüğe ve 180Hz’e varan yüksek bir yenileme hızına sahip olan bu ekran, HDMI kullanımında ise 144Hz yenileme hızı sunuyor. Fast IPS paneli sayesinde 1ms GtG tepki süresi, 1000:1 tipik kontrast oranı ve 250 nit parlaklık değeri ile dikkat çekiyor. Ayrıca 8-bit renk derinliği sunarak görsel deneyimi zenginleştiriyor.

Predator XB323QU M3,

Acer’den oyunculara özel: Predator XB323QU M3 monitor

Uzun süreli kullanımlarda göz sağlığını korumak amacıyla TUV Rheinland Eyesafe 2.0 sertifikasına sahip olan bu monitör, zararlı mavi ışık yayılımını azaltırken renk doğruluğundan ödün vermiyor. Ergonomik tasarıma sahip ayaklık, kullanıcıların rahat bir şekilde oyun oynamalarını veya çalışmalarını sağlamak için eğim, yükseklik ve dönüş ayarları sunuyor. Şık metalik bir bitişe ve pratik kablo yönetimine sahip olan monitör, estetik bir görünüm de sunuyor.

Monitörün bağlantı seçenekleri arasında 2 adet HDMI 2.0 portu, 1 adet DP 1.2 portu ve bir 3.5mm kulaklık jakı bulunuyor. Bu sayede çeşitli cihazlar, oyun konsolları ve kulaklıklarla kolayca bağlantı kurulabiliyor. Dahili 2W hoparlörler sayesinde, temel ses ihtiyaçları için harici hoparlörlere gerek kalmıyor.

AMD FreeSync Premium teknolojisini destekleyen Predator XB323QU, monitörün yenileme hızını grafik kartının çerçeve hızıyla senkronize ederek ekran yırtılmasını ve takılmaları en aza indiriyor. Acer, bu monitör için yerinde servis dahil olmak üzere 3 yıllık bir garanti sunarak kullanıcıların aklındaki soru işaretlerini gideriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir